Test6: Difference between revisions
From Future Of Mankind
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" | |||
{| | |A | ||
| | |: | ||
| | |B | ||
|- | |||
|C | |||
| | |: | ||
|- | |D | ||
| | |- | ||
| | |E | ||
|: | |||
{| | |||
| | |F1 | ||
|- | |G1 | ||
| | |- | ||
| | |F2 | ||
|G2 | |||
|- | |||
| | |F3 | ||
|G3 | |||
| | |} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |H | ||
| | |: | ||
|- | |I | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 20:56, 14 November 2019
| A | : | B | ||||||
| C | : | D | ||||||
| E | :
|
|||||||
| H | : | I |